Kocyki dla niemowląt

Jako producent tekstyliów dla dzieci przykładamy ogromną wagę do projektowania kocyków niemowlęcych. Tworzymy modele, których zadaniem jest zapewnienie maluszkom radości i ciepła podczas wypoczynku i zabawy. To dlatego tak starannie dobieramy tkaniny, jakie zostaną przez nas wykorzystane. Dbamy także o najwyższą jakość wykonania naszych kocyków dla noworodka, by były w pełni bezpieczne i mogły zapewnić komfort każdemu maluszkowi.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że równie istotna jest delikatna, przyjazna dla oka estetyka produktów dla dzieci. Nasze wyroby posiadają piękne, pastelowe kolory i są ozdobione ciekawymi aplikacjami, niezwykle zajmującymi dla każdego malca.

W ofercie Sensillo znajdziesz modele bawełniane, polarowe, z mikrofibry, welurowe oraz pluszowe. Przedstawiamy wiele wersji, sprawdzających się zarówno na co dzień, jak i podczas większych wydarzeń, np. chrztu. Zapewniamy szeroki wybór produktów w wielu przyjaznych wzorach i kolorach, które przypadną do gustu najmłodszym i ich rodzicom.