Pieluchy tetrowe i flanelowe

Dbamy o to, by wytwarzane przez nas tekstylia były miękkie, delikatne dla skóry i bezpieczne dla Waszych pociech. Jako producent pieluch tetrowych, bawełnianych oraz flanelowych wiemy, jak istotną rolę odgrywają nasze produkty w pielęgnacji dziecka. Dlatego korzystamy tylko z tkanin naturalnych, przyjaznych dla wrażliwej skóry i hipoalergicznych.

Nasze kolorowe pieluszki tetrowe mają różne rozmiary, z łatwością więc znajdziecie produkt odpowiedni dla Waszej pociechy. Polecamy m.in. modele o miłych dla oka, pastelowych barwach, ozdobione pięknymi wzorami, wykorzystującymi motywy zwierzątek. Dzięki różnorodnym kolorom będą pasować do każdego łóżeczka i spodobają się wszystkim dzieciom.

Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, nie spierają się i nie kurczą. Co więcej, można je prać nawet w 95 stopniach, dzięki czemu materiał zostanie całkowicie oczyszczony. To bardzo ważne, ponieważ jako producent zadbaliśmy, by użyte tkaniny były bardzo chłonne. Z nami zapewnisz swojemu maluszkowi najczulszą pielęgnację każdego dnia.