Kokon dla niemowlaka

Czasami łóżeczko nie spełnia wszystkich wymagań rodziców. Dziecko obraca się w nim na plecki bądź brzuszek i ściąga z siebie okrycie. Mebel jest też zwykle zbyt duży, by można go było wygodnie zabrać na rodzinny wyjazd. Kiedy potrzebujecie rozwiązania mobilnego, ale jednocześnie całkowicie bezpiecznego dla maleństwa, najlepszą opcją jest kokon dla niemowląt. Jest on wykonany w stu procentach z bawełny, dzięki czemu jest bardzo miękki i przyjemny dla skóry dziecka, a wypełniająca go poliuretanowa pianka umożliwia wygodne ułożenie się.

Kokon dla niemowląt ma setki zastosowań. Na wyjeździe zastąpi dziecku łóżeczko. Ułatwi maleństwu bezpieczny sen na boku. Jeśli zechcecie spać w swoim łóżku razem z Waszą pociechą, gniazdo zabezpieczy je przed sturlaniem się czy przesunięciem na inną stronę materaca. Możecie też zdecydować się nosić swojego maluszka w kokonie– w tej miękkiej konstrukcji jego nóżki nie będą uciskane.

Nasze produkty, w pastelowych, delikatnych kolorach, to doskonały element wyprawki, ale także wspaniały prezent dla przyszłych rodziców.