Pluszaki

Wprowadzają do dziecięcego świata znacznie więcej radości oraz często dają maluchowi poczucie bezpieczeństwa. Przedstawiamy pluszaki dla niemowląt, które mają za zadanie rozbudzać w dzieciach ciekawość oraz pomóc im w poznawaniu otaczającego świata. Nasze maskotki poza lubianymi przez maluchy, żywymi kolorami, posiadają także dodatkowe funkcje. Oferujemy zabawki z gryzakiem, pozytywką, grzechotką lub piszczałką, a także maskotki wyposażone w moduł wibracji.

Sensillo to pluszaki dla niemowląt, które posiadają liczne walory edukacyjne – pomagają maluchowi rozpoznawać kolory i kształty. Zabawki z piszczałką czy grzechotką wzbudzają w dziecku ciekawość i absorbują jego uwagę z kolei rozwiązania wyposażone w wibrację – pomagają maluszkowi się wyciszyć i uspokoić. Większość naszych maskotek posiada praktyczną zawieszkę, umożliwiającą przyczepienie zabawki np. do łóżeczka, wózka, kołyski lub innego dowolnego miejsca.

Tworzymy akcesoria dla najmłodszych, które są wykonane z bezpiecznych materiałów, a także wyróżniają się dużą estetyką i dbałością wykonania.