Materace do łóżeczka

Jesteśmy producentem artykułów dla najmłodszych dzieci, dlatego doskonale wiemy, jakie znaczenie ma dla maluszka zdrowy i spokojny sen. Aż do szóstego miesiąca życia niemowlę spędza przeciętnie 15 godzin na dobę śpiąc, co jest podstawą jego prawidłowego rozwoju. Materace do łóżeczka dziecięcego Sensillo, pozwalają na przygotowanie odpowiednio komfortowego miejsca wypoczynku.

Nasze produkty spełniają wszystkie oczekiwania rodziców. Przy ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie ekologiczne, bezpieczne dla maluszka materiały. Każdy model posiada zdejmowane poszycie, które można w razie potrzeby wyprać. Wypełnienie jest trwałe i bardzo wygodne. Wykonanie każdego produktu jest bardzo staranne, nie ma w nim żadnych twardych elementów.

Dostępne są materace do łóżeczka 120×60 cm oraz 140×70 cm, dopasowane do standardowych mebli dla najmłodszych. Ich warstwowa budowa sprawia, że są rozwiązaniem najbardziej bezpiecznym i komfortowym dla malucha. Oferujemy wiele modeli umożliwiając każdemu rodzicowi satysfakcjonujący wybór.