Przewijaki niemowlęce

Ponieważ pierwsze miesiące życia to dla dziecka czas spędzony głównie na leżąco, koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie podłoże, które zapewni mu wygodę i bezpieczne warunki. W przypadku pielęgnacji takim podłożem są przewijaki dla niemowląt. Izolują je od zimnego podłoża zapewniając miękkie i wygodne miejsce do przebierania malucha.

Poniżej prezentujemy modele usztywniane, do codziennego użytku w domu, a także turystyczne, które można z łatwością zabrać w podróż. Wykonujemy je z wysokogatunkowych materiałów. Przyjaznych dla skóry malucha, a przy tym wytrzymałych, dzięki czemu nie przecierają się i nie strzępią przy częstym użytkowaniu.

Modele domowe posiadają usztywniane, ale miękkie ścianki po bokach, które zapewniają maluszkowi bezpieczeństwo. Są ozdobione przyjaznymi dla oka wzorami, wykorzystującymi motywy zwierzątek. Oferujemy przewijaki na łóżeczko 120×60, pasujące do standardowych mebli dla najmłodszych. Ich wytrzymałość i pastelowa kolorystyka sprawiają, że doskonale sprawdzą się w każdym dziecięcym pokoju i spełnią wszystkie oczekiwania rodziców.