Pokrowce na przewijak

Im mniejsze dziecko, tym częściej trzeba zmieniać mu pieluszkę – to czynność powtarzana nawet kilkanaście razy dziennie! Jeśli zdecydowaliście się na pielęgnację dziecka na usztywnianej podkładce, pewnie szybko odkryliście, jak przydatny do takiego zestawu jest dobry i chłonny pokrowiec na przewijak.

Użyta tkanina – bawełna frotte – jest miękka i przyjemna w dotyku, nie podrażnia delikatnej skóry maluszka, nawet tej najbardziej wrażliwej. Dzięki wszytej gumie materiał dobrze przylega do podkładki i nie zsunie się, nawet gdy dziecko zacznie się wiercić. Do tego materiał jest bardzo chłonny, dzięki czemu w razie „wypadku” nie trzeba będzie prać wszystkich tkanin dookoła dziecka, a tylko pokrowiec na przewijak. Można wyprać go w pralce w nawet 40 stopniach.

Dostępne jest 13 jasnych kolorów, jak chociażby cytrynowy, różowy czy fioletowy: z łatwością dobierzecie odpowiednią barwę do wystroju pokoju maluszka. Zdecydujcie się na bezpieczną, miękką tkaninę – razem zadbajmy troskliwą pielęgnację Waszego maleństwa.